برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

تب و لرز خر است

سلام

امروز جمعه بود

البته الان ساعت ۱٫۳۰ بامداد شنبه هست.

هر سال با اومدن پاییز انگار منم باید یه تب و لرز مشتی کنم. همین الان که دارم مینویسم گلاب به روتون آب از دماغ و لب و لوچه م سرازیر شده و با دهن باز به زور دارم نفس میکشم 🙁

تصمیم گرفتم راجع بهش بنویسم چون اصولا کم مریض میشم و جالبش اینه که با اومدن پاییز انگار عادت کردم که تب و لرز کنم. ( میگن بعضی ها افسردگی فصلی میگیرن ؛ انگار منم مریضی فصلی میگیرم )

توی همین پست قبلی کلی از مزایای پاییز گفتماااا :))))) ولی حتی سرماخوردگی و تب و لرز هم نمیتونه باعث بشه تا نظرم نسبت به پاییز عوض بشه.

از من به شما نصیحت اگه سرماخوردگی ؛ تب و لرز ؛ گلودرد پیدا کردید یا علائمی شبیه به این حتما برید دکتر و خود درمانی نکنید.

منم فردا میرم دکتر

پارسال همین مسئله برام به وجود اومد و خودسرانه رفتم داروخونه و ۲ بسته قرص سرماخوردگی گرفتم و تا آخر هم مصرف کردم و خوب شدم.

تا دو سه هفته خوب بودم تا اینکه یه روز با سردرد شدید و دندون درد از خواب پاشدم.

قشنگ یادمه اون روز جمعه بود و تا فرداش با هر بدبختی ای که بود دندون درد رو تحمل کردم.

فرداش رفتم دکتر و گفت سینوزیتت عفونت کرده و زده به دو تا غده ای که روی گونه داری و اون هم داره فشار میاره به دندون و باعث درد شده.

تازه گفت ریه ات هم تحریک کرده.!!!

باورتون نمیشه تا دو هفته داشتم کلی دارو و چرک خشک کن و اینا مصرف میکردم تا دوباره بهتر بشه.

خلاصه که فردا صبح تصمیم دارم قبل از رفتن به سرکار حتما دکتر برم و با اینکه میدونم احتمالا آموکسی سیلین یا آزیتروماییسین + سیتریزین یا کلداکس میده ؛ بازم میرم تا حتما من رو معاینه کنه تا دوباره داستان پارسال پیش نیاد که حتی فکر کردن بهش هم تنم رو میلرزونه 😐

شما هم اگه اینجوری شدین حتما دکتر برید و خود درمانی نکنید که ظاهرا شاید خوب بشین ولی ویروس بمونه توی بدنتون و چند هفته بعدا قدرتمندتر برگرده.

ارادت

علیرضا پیر

همیشه عادت داشتم به نوشتن روزانه هام. اینجا دنیای شخصی منه. فارغ از هر قضاوتی فقط گوش کن. روزانه هام رو مینویسم در جهت حفظ و ادامه یه عادت قدیمی :)

https://www.alirezapir.com