برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

تب و لرز خر است

سلام

امروز جمعه بود

البته الان ساعت ۱٫۳۰ بامداد شنبه هست.

هر سال با اومدن پاییز انگار منم باید یه تب و لرز مشتی کنم. همین الان که دارم مینویسم گلاب به روتون آب از دماغ و لب و لوچه م سرازیر شده و با دهن باز به زور دارم نفس میکشم 🙁

تصمیم گرفتم راجع بهش بنویسم چون اصولا کم مریض میشم و جالبش اینه که با اومدن پاییز انگار عادت کردم که تب و لرز کنم. ( میگن بعضی ها افسردگی فصلی میگیرن ؛ انگار منم مریضی فصلی میگیرم )

توی همین پست قبلی کلی از مزایای پاییز گفتماااا :))))) ولی حتی سرماخوردگی و تب و لرز هم نمیتونه باعث بشه تا نظرم نسبت به پاییز عوض بشه.

از من به شما نصیحت اگه سرماخوردگی ؛ تب و لرز ؛ گلودرد پیدا کردید یا علائمی شبیه به این حتما برید دکتر و خود درمانی نکنید.

منم فردا میرم دکتر

پارسال همین مسئله برام به وجود اومد و خودسرانه رفتم داروخونه و ۲ بسته قرص سرماخوردگی گرفتم و تا آخر هم مصرف کردم و خوب شدم.

تا دو سه هفته خوب بودم تا اینکه یه روز با سردرد شدید و دندون درد از خواب پاشدم.

قشنگ یادمه اون روز جمعه بود و تا فرداش با هر بدبختی ای که بود دندون درد رو تحمل کردم.

فرداش رفتم دکتر و گفت سینوزیتت عفونت کرده و زده به دو تا غده ای که روی گونه داری و اون هم داره فشار میاره به دندون و باعث درد شده.

تازه گفت ریه ات هم تحریک کرده.!!!

باورتون نمیشه تا دو هفته داشتم کلی دارو و چرک خشک کن و اینا مصرف میکردم تا دوباره بهتر بشه.

خلاصه که فردا صبح تصمیم دارم قبل از رفتن به سرکار حتما دکتر برم و با اینکه میدونم احتمالا آموکسی سیلین یا آزیتروماییسین + سیتریزین یا کلداکس میده ؛ بازم میرم تا حتما من رو معاینه کنه تا دوباره داستان پارسال پیش نیاد که حتی فکر کردن بهش هم تنم رو میلرزونه 😐

شما هم اگه اینجوری شدین حتما دکتر برید و خود درمانی نکنید که ظاهرا شاید خوب بشین ولی ویروس بمونه توی بدنتون و چند هفته بعدا قدرتمندتر برگرده.

ارادت